
IndyCar-test op Barber Motorsport Park
Naar verluidt gaat Fernando Alonso voor het einde van het IndyCar-seizoen in september een IndyCar-test doen. De test zou volgens verschillende bronnen, waaronder RACER, gehouden worden op het circuit Barber Motorsport Park in de staat Alabama.
Aangezien Alonso alleen deel heeft genomen aan de Indy 500, een ovale baan in Indianapolis, is de test op Barber Motorsport Park van groot belang om deze test uit te voeren. Daarnaast reed Fernando alleen nog met het oude Aero-pakket van 2017, een pakket waarmee veel downforce werd gegeneerd en dat is in 2018 drastisch veranderd.
Ook al is het nog niet bekend voor welk team Fernando Alonso de test gaat uitvoeren, de kans is groot dat hij dat gaat doen voor het Andretti Autosport-team van Michael Andretti, maar dat is niet bevestigd.
Een team wat ook genoemd is is het Harding Racing-team. Het Harding Racing onderzoekt de mogelijkheid om met een tweede auto in 2019 in te zetten.
Wordt vervolgd.