VT125 sep - 10:00
VT225 sep - 14:00
VT326 sep - 11:00
QUALI26 sep - 14:00
RACE27 sep - 13:10
Home DTM

DTM: Uitslag kwalificatie voor race 2 Norisring 2019

DTM: Uitslag kwalificatie voor race 2 Norisring 2019
© DTM Media

Audi-rijder René Rast start zondagmiddag om 13:00 uur vanaf poleposition. Na een beroerde start wist de Duitser zaterdagmiddag alsnog de overwinning op overtuigende wijze naar zich toe te trekken. Zondagmiddag mag Rast als polesitter aan race 2 op Norisring beginnen. Maar de verschillen zijn erg klein. De eerste vijf mannen op de grid zitten binnen een halve milliseconden, terwijl het hele veld binnen een seconde volgt. Robin Frijns begint als elfde aan het laatste bedrijf van het DTM-weekend op Norisring 2019.

Uitslag kwalificatie voor race 2 Norisring 2019PosCoureurTijd
1René RastAudi Sport Team Rosberg46.146
2Jamie GreenAudi Sport Team Rosberg46.153+0.007
3Nico MüllerAudi Sport Team Abt Sportsline46.153++0.007
4Loïc DuvalAudi Sport Team Phoenix46.186+0.040
5Philipp EngBMW Team RBM46.196+0.046
6Mike RockenfellerAudi Sport Team Phoenix46.257+0.111
7Bruno SpenglerBMW Team RMG46.373+0.227
8Sheldon van der LindeBMW Team RBM46.492+0.344
9Marco WittmannBMW Team RMG46.514+0.368
10Jonathan AberdeinAudi Sport WRT46.564+0.418
11Robin FrijnsAudi Sport Team Abt Sportsline46.591+0.445
12Joel ErikssonBMW Team RBM46.604+0.458
13Daniel JuncadellaAston Martin R Motorsport46.712+0.566
14Paul Di RestaAston Martin R Motorsport46.745+0.599
15Ferdinand von HabsburgAston Martin R Motorsport46.750+0.604
16Pietro FittipaldiAudi Sport WRT46.777+0.631
17Jake DennisAston Martin R Motorsport46.950+0.804
18Timo GlockBMW Team RMG51.883+5.737
Door: Ries Boogert



0 reacties
Om mee te praten heb je een MSZ-account nodig. Heb je nog geen account? Meld je dan aan.
Peiling
Gaat Max Verstappen in 2020 nog een Grand Prix winnen?
Volgende F1 Grand Prix
Rusland
vrijdag 25 september 2020
10:00 - 11:30Eerste vrije training
14:00 - 15:30Tweede vrije training
zaterdag 26 september 2020
11:00 - 12:00Derde vrije training
14:00 - 15:00Kwalificatie
zondag 27 september 2020
13:10 - 15:10Race
Meer GP Rusland
MotorsportZ brengt dagelijks het laatste Formule 1 en Max Verstappen nieuws. Iedere dag kun je op deze website het laatste F1-nieuws over Max Verstappen lezen.

Wordt Max Verstappen in 2020 wereldkampioen of wordt het toch weer Lewis Hamilton, of misschien toch een ander? Volg hier het laatste Formule 1 en Max Verstappen nieuws.

Hoe kun je de Formule 1 live volgen? Check: Formule 1 op TV
In 2020 gaat Rinus VeeKay voor het team van Ed Carpenter Racing debuteren in de IndyCar Series. Er wordt veel van de jonge Hoofddorper verwacht.

Wil je op het nieuws van MotorsportZ reageren? Maak dan een MSZ-account aan.