HongarijeGP Hongarije
VT 130 jul 11:30
VT 230 jul 15:00
VT 331 jul 12:00
QUALI31 jul 15:00
RACE 1 aug 15:00

DTM: Uitslag kwalificatie voor race 2 Norisring 2019

Audi-rijder René Rast start zondagmiddag om 13:00 uur vanaf poleposition. Na een beroerde start wist de Duitser zaterdagmiddag alsnog de overwinning op overtuigende wijze naar zich toe te trekken. Zondagmiddag mag Rast als polesitter aan race 2 op Norisring beginnen. Maar de verschillen zijn erg klein. De eerste vijf mannen op de grid zitten binnen een halve milliseconden, terwijl het hele veld binnen een seconde volgt. Robin Frijns begint als elfde aan het laatste bedrijf van het DTM-weekend op Norisring 2019.

DTM: Uitslag kwalificatie voor race 2 Norisring 2019
© DTM Media

Uitslag kwalificatie voor race 2 Norisring 2019PosCoureurTijd
1René RastAudi Sport Team Rosberg46.146
2Jamie GreenAudi Sport Team Rosberg46.153+0.007
3Nico MüllerAudi Sport Team Abt Sportsline46.153++0.007
4Loïc DuvalAudi Sport Team Phoenix46.186+0.040
5Philipp EngBMW Team RBM46.196+0.046
6Mike RockenfellerAudi Sport Team Phoenix46.257+0.111
7Bruno SpenglerBMW Team RMG46.373+0.227
8Sheldon van der LindeBMW Team RBM46.492+0.344
9Marco WittmannBMW Team RMG46.514+0.368
10Jonathan AberdeinAudi Sport WRT46.564+0.418
11Robin FrijnsAudi Sport Team Abt Sportsline46.591+0.445
12Joel ErikssonBMW Team RBM46.604+0.458
13Daniel JuncadellaAston Martin R Motorsport46.712+0.566
14Paul Di RestaAston Martin R Motorsport46.745+0.599
15Ferdinand von HabsburgAston Martin R Motorsport46.750+0.604
16Pietro FittipaldiAudi Sport WRT46.777+0.631
17Jake DennisAston Martin R Motorsport46.950+0.804
18Timo GlockBMW Team RMG51.883+5.737
Gerelateerde onderwerpen DTMAudi DTMDTM Norisring 2019Jamie GreenNico MüllerRené RastUitslagen DTM Norisring 2019
Net binnen
Lees meer racenieuws
Formule 1
Up Next
Hongarije
vrijdag 30 juli
Eerste vrije training
11:30 - 12:30
Tweede vrije training
15:00 - 16:00
zaterdag 31 juli
Derde vrije training
12:00 - 13:00
Kwalificatie
15:00 - 16:00
zondag 01 augustus
Race
15:00 - 17:00
Meer Hongarije GP Volledige F1-kalender
Meer Formule 1 nieuws
MotorsportZ
MotorsportZ is een onafhankelijk platform waar sinds 2016 racenieuws wordt gepubliceerd. We schrijven over Formule 1, IndyCar en andere raceklassen.
Formule 1
MotorsportZ publiceert dagelijks het laatste Formule 1 en Max Verstappen nieuws. Bezoek onze website regelmatig en blijf op de hoogte over Max Verstappen en de Formule 1.

Hoe kun je de Formule 1 live volgen? Check: Formule 1 op TV
IndyCar Series
Op MotorsportZ wordt ook geschreven over Rinus VeeKay die in 2021 opnieuw in de IndyCar Series uitkomt voor het team van Ed Carpenter Racing.
Andere raceklassen


Naast F1 en Indy wordt er op MotorsportZ ook aandacht geschonken aan andere raceklassen. Formule 2, Formule 3, W-series, DTM, WEC en dergelijken.