VT127 nov - 12:00
VT227 nov - 16:00
VT328 nov - 12:00
QUALI28 nov - 15:00
RACE29 nov - 15:10
Home DTM

DTM: Uitslag kwalificatie voor race 2 Norisring 2019

DTM: Uitslag kwalificatie voor race 2 Norisring 2019
© DTM Media

Audi-rijder René Rast start zondagmiddag om 13:00 uur vanaf poleposition. Na een beroerde start wist de Duitser zaterdagmiddag alsnog de overwinning op overtuigende wijze naar zich toe te trekken. Zondagmiddag mag Rast als polesitter aan race 2 op Norisring beginnen. Maar de verschillen zijn erg klein. De eerste vijf mannen op de grid zitten binnen een halve milliseconden, terwijl het hele veld binnen een seconde volgt. Robin Frijns begint als elfde aan het laatste bedrijf van het DTM-weekend op Norisring 2019.

Uitslag kwalificatie voor race 2 Norisring 2019PosCoureurTijd
1René RastAudi Sport Team Rosberg46.146
2Jamie GreenAudi Sport Team Rosberg46.153+0.007
3Nico MüllerAudi Sport Team Abt Sportsline46.153++0.007
4Loïc DuvalAudi Sport Team Phoenix46.186+0.040
5Philipp EngBMW Team RBM46.196+0.046
6Mike RockenfellerAudi Sport Team Phoenix46.257+0.111
7Bruno SpenglerBMW Team RMG46.373+0.227
8Sheldon van der LindeBMW Team RBM46.492+0.344
9Marco WittmannBMW Team RMG46.514+0.368
10Jonathan AberdeinAudi Sport WRT46.564+0.418
11Robin FrijnsAudi Sport Team Abt Sportsline46.591+0.445
12Joel ErikssonBMW Team RBM46.604+0.458
13Daniel JuncadellaAston Martin R Motorsport46.712+0.566
14Paul Di RestaAston Martin R Motorsport46.745+0.599
15Ferdinand von HabsburgAston Martin R Motorsport46.750+0.604
16Pietro FittipaldiAudi Sport WRT46.777+0.631
17Jake DennisAston Martin R Motorsport46.950+0.804
18Timo GlockBMW Team RMG51.883+5.737



0 reacties
Om mee te praten heb je een MSZ-account nodig. Heb je nog geen account? Meld je dan aan.
Peiling
Albon erin of eruit: Wie zit er in 2021 naast Verstappen in een RB16b of RB17?
Volgende F1 Grand Prix
Bahrein
vrijdag 27 november 2020
12:00 - 13:30Eerste vrije training
16:00 - 17:30Tweede vrije training
zaterdag 28 november 2020
12:00 - 13:00Derde vrije training
15:00 - 16:00Kwalificatie
zondag 29 november 2020
15:10 - 17:10Race
Meer GP Bahrein
MotorsportZ brengt dagelijks het laatste F1-nieuws en Max Verstappen nieuws. Bezoek onze website regelmatig en blijf op de hoogte over Max Verstappen en de Formule 1.

Dat Max Verstappen in 2020 geen wereldkampioen wordt is inmiddels wel duidelijk. Maar de Nederlander is de enige die het de Mercedes-coureurs moeilijk kan maken. Volg hier het laatste Formule 1 en Max Verstappen nieuws.

Hoe kun je de Formule 1 live volgen? Check: Formule 1 op TV
In 2020 gaat Rinus VeeKay voor het team van Ed Carpenter Racing debuteren in de IndyCar Series. Er wordt veel van de jonge Hoofddorper verwacht.

Wil je op het nieuws van MotorsportZ reageren? Maak dan een MSZ-account aan.