Home DTM

DTM: Uitslag kwalificatie voor race 2 Norisring 2019

Audi-rijder René Rast start zondagmiddag om 13:00 uur vanaf poleposition. Na een beroerde start wist de Duitser zaterdagmiddag alsnog de overwinning op overtuigende wijze naar zich toe te trekken. Zondagmiddag mag Rast als polesitter aan race 2 op Norisring beginnen. Maar de verschillen zijn erg klein. De eerste vijf mannen op de grid zitten binnen een halve milliseconden, terwijl het hele veld binnen een seconde volgt. Robin Frijns begint als elfde aan het laatste bedrijf van het DTM-weekend op Norisring 2019.

DTM: Uitslag kwalificatie voor race 2 Norisring 2019
© DTM Media

Uitslag kwalificatie voor race 2 Norisring 2019PosCoureurTijd
1René RastAudi Sport Team Rosberg46.146
2Jamie GreenAudi Sport Team Rosberg46.153+0.007
3Nico MüllerAudi Sport Team Abt Sportsline46.153++0.007
4Loïc DuvalAudi Sport Team Phoenix46.186+0.040
5Philipp EngBMW Team RBM46.196+0.046
6Mike RockenfellerAudi Sport Team Phoenix46.257+0.111
7Bruno SpenglerBMW Team RMG46.373+0.227
8Sheldon van der LindeBMW Team RBM46.492+0.344
9Marco WittmannBMW Team RMG46.514+0.368
10Jonathan AberdeinAudi Sport WRT46.564+0.418
11Robin FrijnsAudi Sport Team Abt Sportsline46.591+0.445
12Joel ErikssonBMW Team RBM46.604+0.458
13Daniel JuncadellaAston Martin R Motorsport46.712+0.566
14Paul Di RestaAston Martin R Motorsport46.745+0.599
15Ferdinand von HabsburgAston Martin R Motorsport46.750+0.604
16Pietro FittipaldiAudi Sport WRT46.777+0.631
17Jake DennisAston Martin R Motorsport46.950+0.804
18Timo GlockBMW Team RMG51.883+5.737



Welkom bij MotorsportZ. Wij brengen je dagelijks het laatste Formule 1- en Max Verstappen nieuws. Daarnaast houden we je ook op de hoogte over:

Copyright© 2016-2019 - Niets van deze website mag zonder nadrukkelijke schriftelijke toestemming kopieerd worden of elders dan op het domein motorsportz.nl gebruikt worden.